Büyük Penis Arzusu ve Fındık Vajina Sorunu

sokaktan herhangi bir erkeği çevirip ”çükün 10 santim daha uzun olsun ister miydin?” desen hiçbiri de çıkıp ”yok arkadaş, kalsın almayayım demez.”. herifçioğluna sorsan ”arkadaş ne yapçan öyle büllüğü, döndürüp götüne mi sokacan?” desen de utanmaz, arlanmaz.

kısacası erkek büyük çükü olsun ister. isterseniz yüzyıllarca ”boyu değil, işlevi” diye propoganda yapın bu değişmez. ha büyük dediysek şöyle babafingo bir 17-18 santimden falan bahsetmiyorum 25 santime bile, yani artık amacının üstünde ve hatta belki sıkıntı yaratacak bir çüke bile hayır diyecek az erkek bulunur. erkek için çükü bir egemenlik simgesi, ego objesi, güç göstergesidir. işte bu yüzdendir ki nasıl achilles (aşil) sadece ayak bileğinden vurulursa öldürülebiliyordu (bebekken kutsal suya kafa üstü sokulurken, ayak bileklerinden tutulduğu için oraya su değmemiş), bir erkek de çükünün boyutundan vurulursa ölür.

ve aynı erkekler, beraber olacakları kadının vajinasının derin, büyük, geniş vb. olmasından hiç hazetmezler. oysa evrimin o erkeğe babafingo bir çük vermesinin tek geçerli sebebi, kadına da sağlam, okkalı bir vajina vermesi olabilir. ne de olsa kadın vajinası ve erkek çükünün boyutlarındaki asıl geçerli ve doğru boyut büyüklük ve küçüklükten çok birbirlerine uygun boyutta olmaları. yani erkekte 23 santimlik bir anakonda varsa ve eşi halk arasında fındık kadar diye tabir edilen bir vajinaya sahipse neye yarar o çük zarardan başka, acıdan başka?

şimdi bu konuda bazı itirazlar geldiğini duyar gibiyim. ”olm o iş öyle değil ki, kadın vajinası zamanla genişleyebilen, esneyebilen bir şey”. bu arkadaşlara da cevabım ”o senin küçücük göt deliğin de zamanla büyüyebilen bir şey diye götüne damacana soksam hoşuna gider mi?” olacaktır.

dünya erkeklerin dünyası. emin olun erkeklerin ortalama çük boyları bu kadar küçük olmasaydı ”fındık kadar am” tabiri de hiçbir zaman doğmayacaktı. erkek bamyasından utanmasın diye, o bamyasıyla artistlik yapabilmek için kadınların küçük vajinaya sahip olmaları gerektiğini öğütlüyorlar. bunu doğru ve olması gereken boyut olarak beyinlere yerleştiriyorlar ki kendi çüklerinin bamya olduğu ortaya çıkmasın. karılarına, sevgililerine, eşlerine ”benimki küçük değil, senin ki büyük” diyebilmek için abuk sabuk boyutlamalar uyduruyorlar.

kadınlar uyanın. hastalık boyutunda olmadıktan sonra büyük ve küçük cinsel organ komediden ibarettir. burada olay eşleşmeden ibarettir. birisi sizin vajinanıza laf ederse hiç susmayın, bilin ki karşınızda bir bamya var. o sizi eziyorsa, siz onu daha çok ezin ama gaddar da olmayın. kulağıma arkadaşlarınıza eşlerinizin küçük çüklerinden yakındığınız haberleri geliyor. unutmayın belki de sorun sizde. haydi öpüşün barışın.

hayırlı sevişmeler

http//www.twitter.com/mesutbahtiyar

Reklamlar

One comment

  1. ro

    selam,
    erkeği erkeklik organından vuracam derken, kadını neden yerden yere vuruyorsun ki..büyüklük , güç, erk yani artık kim nasıl algılarsa senin baktığın tarafta göründüğü gibi değil..
    tanrın küçük oyunlarına alet oluyoruz hepimiz..bir cinsin başka bir cinse yada kendi cinsine tahakküm vurması için senin tabirinle ne çük ün büyük nede vajinasın fındık kadar olmasın gerek yok..
    iktidar denen şey insan türünün tabiri cazipse dna sına işlemiştir.. ne zaman ki karşı-iktidar genlerimiz olumlu yönde evrimleşir o zaman insan her anlamda özgür, hür ve mutlu (belki) olabilir..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: